Wczytuję dane...

GOLDLUX - POLUX

Sanico Electronics Polska działa na polskim rynku od 2002 roku.
 Przez te kilkanaście lat zdobyliśmy zaufanie klientów i dokładamy starań, aby klient był zawsze zadowolony z naszych produktów i obsługi, a także, by codziennie pokazywać, że podjęli Państwo słuszną decyzję i dokonali dobrego wyboru.
Jesteśmy jednym z największych w Polsce importerów m.in. źródeł światła, lamp dekoracyjnych, lamp solarnych i ogrodowych oraz przemysłowych, które oferujemy pod marką Polux. Stale powiększamy nasz asortyment, aby sprostać Państwa rosnącym potrzebom i wymaganiom.

 Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, oryginalnym wzornictwem i atrakcyjną ceną. Zatrudniamy w pełni kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dba, aby na każdym etapie, od pomysłu i projektu, aż do wprowadzenia na sklepowe półki, nasze projekty były dopracowane do granic możliwości.

 Staramy się myśleć innowacyjnie i wprowadzać w życie nowe pomysły, dzięki którym nasze produkty są coraz lepsze, a dzięki nim życie prostsze i przyjemniejsze. Tworzymy z myślą o polepszeniu jakości codziennego domowego życia.

 Naszą wizją, do której spełnienia dążymy jest to, by nasze produkty były łatwo dostępne, a dzięki nim jakość codziennego życia w domu stawała się lepsza. Stale inwestujemy w rozwój nowych produktów, działania w obszarze zrównoważonego rozwoju, jak również dążymy do obniżania naszych cen.

 Naszą biznesową ideą jest oferowanie jak najszerszego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, ogrodu i biura w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.

 Ciężko pracujemy, by móc oferować naszym klientom wysoką jakość w przystępnych cenach. Jest to możliwe dzięki optymalizacji całego łańcucha wartości, budowanie długotrwałych relacji z dostawcami oraz inwestowaniu w zautomatyzowaną produkcję. Nasza wizja to coś więcej niż wyposażenie domu i ogrodu. Chcemy polepszać jakość codziennego życia wszystkich ludzi, na których nasza firma ma wpływ.

 To właśnie dzięki Państwu się rozwijamy i za to dziękujemy. Każdego dnia staramy się być coraz lepsi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów